MENÜ 

Eğitimlerimiz


16 Kasım 2016 Çarşamba

Sermaye piyasasında görev alan tüm çalışanların, yatırımcıların, üst düzey yöneticilerin kısacası sermaye piyasalarında aktif görevde bulunan veya bu alanlara ilgi duyan kişilere yönelik olarak; Kuruluşumuz tarafından sınıf tabanlı mesleki gelişim eğitimleri ve elektronik ortamda gerçekleştirilen lisans ve modül yenileme eğitimleri düzenlenmektedir.

SPL Online Eğitim Portalı aracılığıyla zaman, mekan sınırlaması olmadan lisans veya modül yenileme eğitimi ihtiyacı bulunan adayların, ilgili eğitimlere katılarak lisans veya modül (sınavdan alınan not) geçerliliklerini korumaları amaçlanmaktadır.

Sınıf tabanlı olarak sunulan mesleki gelişim eğitimleri ile bireylerin ve kurumların piyasada oluşan yeniliklerden haberdar olması amacıyla güncel konuların işlenerek bilgi açığının kapatılması hedeflenmektedir.


Borsaya kote olan şirketler açısından zorunlu hale getirilen elektronik genel kurul toplantılarına ilişkin e-Genel Kurul eğitimi (EGKS) de SPL Online Eğitim Portalı (OEP) üzerinden sunulmaktadır.

Okunma Sayısı: 98525 Diğer Eğitim


  0 850 532 34 34  |  info@spl.com.tr
©2019 - Her Hakkı Saklıdır. Sermaye Piyasası Lisanslama Sicil ve Eğitim Kuruluşu A.Ş.