21-22 Eylül 2013 Lisanslama Sınavları Soru İtiraz prosedürü yayımlanmıştır.

Duyuru No: 2013-SNV-09
Tarih: 9.04.2013
Konu: 21-22 Eylül 2013 Lisanslama Sınavları Soru İtiraz prosedürü yayımlanmıştır.

21-22 Eylül 2013 LİSANSLAMA SINAVLARI SORU İTİRAZ PROSEDÜRÜ
 

Lisanslama Sınavları Sorularına yapılacak itirazlar “Sınav Başvuru Sistemi” üzerinden yapılacaktır. Adaylar Sınav Başvuru Sistemine giriş yapıp “İtirazlar” başlığı altından soru itirazlarını elektronik ortamda gerçekleştirecektir.

Sınav Sorularına itiraz başvuruları; Sınav Başvuru Sisteminde “İtirazlar” başlığı altında yer alan “Soru İtirazı” bölümünden Modül kodu” ve kitapçık türüne göre "İtiraz edilecek soru seçilerek gerçekleştirilecektir. Adaylar her soru için Sınav Başvuru Sisteminden Kredi Kartı ile 10 TL (On TL KDV Dahil) itiraz ücreti yatıracaktır.

Sınav sorularına itirazlar; 23.09.2013Sınav Başvuru Sistemine buradan ulaşabilirsiniz. tarihinde başlayacak olup 02.10.2013 tarihi itibariyle sonra erecektir. Bu süreler içerisinde Kuruluşumuz Sınav Başvuru Sisteminden gerçekleşmeyen itirazlar dikkate alınmayacaktır.

Sınav Başvuru Sistemine buradan ulaşabilirsiniz.

NOT: Faks, elektronik posta ve posta ile yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır. Sınav sonuçlarının açıklanmasını takiben ayrıca duyurulacak sınav sonuçlarına itiraz döneminde yapılacak soru itirazları dikkate alınmayacak olup, sorulara yapılacak itirazların mutlaka yukarıda belirtilen şekilde ve sürelerde yapılması gerekmektedir.