MENÜ 

Sınav Sonuçlarının Açıklanması ve Sonuç İtirazları


19 Ağustos 2016 Cuma

Sınav sonuçlarının hangi tarihte açıklandığı Kuruluşumuz internet sitesinden ve sosyal medya üzerinden kamuoyuna duyurulur.
 

Adaylar sınav sonuçları açıklandıktan sonra T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleriyle SPL Başvuru Sistemin'nden ("basvuru.spl.com.tr" internet adresinden) sınav sonuçlarına ulaşabilir ve sınav sonuç belgelerini alabilirler.
 

Sınav sonuçları ayrıca posta yolu ile adayların adreslerine gönderilmemektedir.


Sınav sonuçlarına itiraz, sonuçların internette ilanını izleyen 15 iş günü içinde Kuruluşumuz “SPL Başvuru Sistemi”ne (http://basvuru.spl.com.trgirilerek “Sonuç İtirazları” bölümünden her bir sınav için 3D uyumlu kredi/banka kartı ile 10 TL (KDV dahil) yatırılmak sureti ile elektronik ortamda yapılmaktadır.

Süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar veya posta yolu ile yapılan itirazlar veya ödeme işlemi tamamlanmamış itirazlar dikkate alınmamaktadır.
 

Sınav sonuç itiraz ücretini ödediği halde itiraz başvurusundan vazgeçen, yanlışlıkla itiraz başvurusunda bulunan adayların ödedikleri ücretler iade edilmez ve bu ücretler gelecek dönemlerde yapılacak itirazlara devredilmez.

Okunma Sayısı: 27941 Diğer Sınavlar


  0 850 532 34 34  |  info@spl.com.tr
©2017 - Her Hakkı Saklıdır. Sermaye Piyasası Lisanslama Sicil ve Eğitim Kuruluşu A.Ş.